Neşeli Petek Oyun Platformu 2.0.8 (MODs) APK

Neeli Petek Oyun Platformu 2.0 Mod APK scaled

Neşeli Petek Oyun Platformu (MOD Unlimited Money) with latest version v2.0 Download

Requirement:
5.0
Game Install:
50,000+
Rating :
0
Category:
Educational
Reviews:
0
Package:
Google Play

Neşeli Petek Oyun Platformu Game free download for android

Neşeli Petek Oyun Platformu 2.0 screenshots 1

What’s New In this update?

  • Neşeli Petek Oyun Platformu Bug Fixed
  • Neşeli Petek Oyun Platformu Added New Version
  • Neşeli Petek Oyun PlatformuMod link working fast
  • Added Unlimited Money
  • com.semerkand.neselipetek

Neşeli Petek Oyun Platformu 2.0 (Mod) APK: Neşeli Petek Oyun Bahçesi, çocuklara güvenilir bir oyun, eğitim ve eğlence platformu sunuyor.

Mavi Fidan ve Şeker Ağacı Dergilerinin çok sevilen karakterleri ile oyun oynamak çok daha eğlenceli bir hal alıyor.

Her ay yeni eklenecek olan oyunları ile birlikte mevcut oyunları da sürekli güncelleniyor. Okul öncesi, ilkokul ve ortaokul çocuklarının yaş grupları göz önüne alınarak hazırlanmış olan oyunları, yetişkinler bile severek oynayacak. Her bir oyunun çocuğa katacağı faydanın da kurgulanmış olduğu platform ile çocuklar hem oynayacak, hem öğrenecek.

Çocuklar, çok sevdikleri Mavi Fidan ve Şeker Ağacı Dergilerini bambaşka bir formatta inanılmaz eğlenceli bir deneyimle okuyor, izliyor ve etkileşimde bulunuyor.

Neşeli Petek içerisinde Mavi Fidan ve Şeker Ağacı dergileri de bambaşka güzel. Neşeli Petek, okuma zevkini artırmak adına dergilerimizin dijital versiyonları ile çocuklara hayır diyemeyecekleri güzel bir atmosfer sunuyor. Artık dergiyi okumakla kalmayacak; dinleyecek, izleyecek, dergi ile etkileşime geçecek, dergi karakterlerini sanki karşınızda bulacaksınız.

Her ay iki yeni çizgi film
Neşeli TV izlemek çocukları da neşelendiriyor. Okul öncesi dönem çocuklarının çok sevdiği Yeşil Başlı Bata’nın Maceraları çizgi filmi ile Mavi Fidan Dergisinin müthiş karakteri Seyyah’ın devesi ile seyahatlerini konu alan çizgi filmi sadece Neşeli TV içerisinde. Her ay yeni birer bölümün eklendiği bu çizgi filmleri izlemek için bir sonraki ayı iple çekeceksiniz.

Oyunlaştırılmış İçerikler
Neşeli Petek öğrenmeyi daha da ilgi çekici ve eğlenceli hale getiriyor. Faydalı içerikleri severek, eğlenerek öğrenin diye onları oyunlaştırıyor. Öğrenme süreciniz boyunca size kılavuzluk ederek sadece eğlenceli olmakla kalmıyor, kolay bir şekilde bir ömür boyu ihtiyacınız olacak eğitimler alabiliyorsunuz.

GENEL ÖZELLİKLER
Mavi Fidan ve Şeker Ağacı Dergilerinin sevilen karakterleri
Her ay eklenen yeni oyunları
Sürekli güncellenen oyunlar
Güvenilir dijital oyun ve içerik platformu.
Güncel Mavi Fidan ve Şeker Ağacı dijital dergileri
Her ay iki yeni çizgi film
Okul öncesi dönemi, ilkokul, ortaokul ve genele hitap eden oyun ve içerikler
Oynayarak öğrenme
Olumlu rol model olan karakterleri ile karakter temelli öğrenme

Neşeli Petek 7’den 77’ye herkes için içerikler sunar. Özellikle ise okul öncesi, ilkokul ve ortaokul çağı çocukların bilişsel, sosyal, duygusal, fiziksel ve ahlaki gelişimlerine yardımcı olmak için içerikler kurgular ve geliştirir.
Yaklaşımımız aşağıdaki temeller üzerine kurulu:
Oynayarak Öğrenme
Çocuklar fıtratları gereği oyun oynamayı severler. Hatta, ”çocuğun mesleği nedir?” diye sorsanız, herhalde ilk cevabımız oyun oynamak olacaktır. İkinci aklımıza gelen de öğrencilik olur. Mobil oyunların eğitici ve faydalı bir şekilde kurgulanabileceği fikri ile oyunlarda, oyunlaştırılmış içeriklerde ve hatta dijital dergiler içerisindeki atölyelerde eğitici oyunlar kurguluyoruz.

Önce Zarar Vermemek ve Zararlı Olandan Uzak Tutma Prensibi
Çocuklar, gerek tabletlerle gerekse de telefonlarla bir şekilde buluşuyor ve oyun oynuyorlar. Faydalı ve iyi niyetle hazırlanmış alternatifler olsa bile genele baktığınızda sırf ticari olarak kurgulanmış ya da amacına emin olamadığımız birçok içerik ve oyun ile çocuklarımız karşı karşıyalar. Bunlardan çocuğumuzu uzak tutmak çoğu zaman kolay olmuyor. Çocuklara yapma demenin ötesinde faydalı alternatifler sunma arayışımız bizi Neşeli Petek’i ortaya koymaya iten önemli etkenlerden biri.
Şunu belirtmekte fayda var; teknoloji tek başına yararlı ya da zararlı olarak düşünülemez. ”Nasıl kurgulanıyor ve nasıl kullanılıyor? ” sorusunun cevabı, faydalı ya da zararlı olacağını belirler.
Neşeli Petek olarak her oyunumuzda ve içeriğimizde bir fayda gözetiyoruz. Hatta Neşeli Petek oyunları ve içerikleri eğitici olarak kurgulanmasalar bile; zararlı olan içeriklere zararlı olmayan bir alternatif sunmanın, doğru olacağı kanaati bizi Neşeli Petek’i ortaya koymaya iten önemli etkenlerden bir diğeri.